Російські спортсменки заявлені як атлетки із Сирії на Панарабських іграх, які проходять в Алжирі; деяким змінили прізвища та дати народження

Про це повідомляє The Insider із посиланням на російського журналіста Сергія Лісіна, Всеросійську федерацію легкої атлетики та головного тренера збірної росії з легкої атлетики Руслана Мащенко, передає DROBRO.

У списках від Сирії опинилися російські дзюдоїстка Мілана Мугу (Мілана Мрад) і спортивна гімнастка Олександра Максимова.

Крім того, у наступних спортсменок змінені прізвища та дати народження: бадмінтоністка Дар’я Джеджула, велогонщиці Тетяна та Дар’я Малькови, легкоатлетка Каріна Полудкіна та плавчиня Анастасія Сорокіна.

Водночас головний тренер збірної росії з легкої атлетики Руслан Мащенко заявляє, що принаймні однієї спортсменки – Карини Полудкіної – не було на змаганнях. Всеросійська федерація легкої атлетики з’ясовує, як вона потрапила у список Сирії.

Спортсмени з країни терористки шукають способи брати участь у міжнародних змаганнях, куди їх не допускають або допускають з обмеженнями через повномасштабне вторгнення в Україну. The Insider повідомляє про щонайменше 17 спортсменів, які ухвалили рішення виступати від імені інших країн.

Від admin