Хтось таки вмовив Московію?

За даними “Оператора ГТС”, “Газпром” повернувся до законтрактованих обсягів

Російський “Газпром” сьогодні вдвічі наростив транзит “блакитного палива” через Україну – до 107 млн. куб м. за добу. Таку інформацію підтвердив гендиректор “Оператор ГТС” Сергій Макогон, пише DROBRO.

За його даними, добове прокачування газу зросло з 54 до 107 млн ​​куб.м. Водночас, саме такий обсяг транзиту і зазначений у нинішньому договорі з “Газпромом”.

Керівник ВДТСУ уточнив, що бронь російської компанії спочатку на два мільйони більше за день. Таким чином, російська енергокомпанія просто повернулася до тих обсягів, що прописані в угоді. Макогон сам поки що не знає, чим викликано таке рішення з боку Москви: чи цьому передують похолодання, чи тут є політичне підґрунтя.

А скоріш за все Московія зрозуміла, що ще трохи такого шантажу і її банально витіснять з Європейського ринку інші постачальники. Скоріш за все так і буде в недалекому майбутньому. Репутація “Газпрому” близька до нуля.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »