СП-2 "навряд чи вдасться" сертифікувати

З Німеччини продовжують надходити невтішні новини щодо російського газопроводу “Північний потік-2”

Як повідомляє DroBro процес сертифікації газопроводу “Північний потік-2”, незважаючи на добудову, так і не розпочато. Більше того, влада Німеччини зробила заяву, що незважаючи на подану російською стороною заявку на сертифікацію, у першому півріччі СП-2 “навряд чи вдасться” сертифікувати, оскільки жодних подальших кроків не було зроблено.

Інформаційне агентство зазначають, що голова німецького Федерального мережевого агентства Йохен Хоманн виключив ухвалення рішення щодо сертифікації оператора газопроводу “Північний потік-2” до червня, незважаючи на створення дочірньої компанії. Заяву про це він зробив у коментарі до впливового німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Таким чином, протягом найближчих чотирьох місяців процес не зрушить з мертвої точки. За його словами, відомості про компанію занесені до торговельного реєстру ФРН, проте “наступних кроків не вжито”.

Розглянути заявку у першому півріччі “навряд чи вдасться”, зауважив Хоманн.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »