Такі групи можуть входити в довіру військових, проникати в ближню тилову зону, видавати себе за місцевих та пропонувати послуги сексуального характеру

На фронті з’явилися російські підрозділи “Шторм-Z”, що складаються із ув’язнених жінок. Одразу кілька джерел підтвердили цю інформацію, попереджаючи українських військових про серйозну небезпеку, передає DROBRO.

Один із українських бійців повідомив, що росіянки-в’язні вже брали участь у штурмі позицій ЗСУ. Також такі групи можуть входити в довіру військових, проникати у ближню тилову зону та видавати себе за місцевих.

Військовий експерт Олександр Коваленко повідомив, що перша фіксація підрозділів “Шторм-Z”, які складаються з жінок, мобілізованих по російських в’язницях, сталася цього тижня.

“Загрозу не варто недооцінювати! Такі групи, у форматі ДРГ, можуть проникати в ближню тилову зону і видавати себе за місцевих. Вони можуть входити в довіру військових, зокрема, надаючи послуги сексуального характеру, дізнаватися про важливу інформацію про підрозділи, а також вночі просто вирізати військовослужбовців ЗСУ, які залишаються у них на ночівлю чи запрошують їх до себе. Тріпак залікувати можна, а ось горло не зашиєш”, – пише Коваленко.

Від admin