Йде підготовка до втечі

В анексованому Криму “особиста армія Путіна” провела дуже цікаві навчання, які можуть бути підготовкою до втечі

Росгвардія, яка вважається “особистою армією” президента РФ, провела цікаві навчання в анексованій Євпаторії. Окупанти, мабуть, готуються до надзвичайної ситуації. Про це у своєму блозі в Telegram написав російський аналітик Анатолій Несміян, відомий як Ель Мюрід, повідомляє DroBro. Росгвардійці під час навчань відпрацьовували навички стрілянини з автомата Калашнікова та ручного кулемета Калашнікова по наземних цілях з борту вертольота “Мі-8”.

“Цікаво, кого саме “гвардія” має намір розстрілювати з кулеметів з вертольота? Цікава легенда навчань. Хотілося б подробиць, але загалом і так зрозуміло: зондеркоманди вчаться “супроводжувати” колони, що евакуюються з території НС”, ​​- висловив припущення Мюрид.

Слід зазначити, що Росгвардія – це частина внутрішніх військ Росії. Вона була створена у 2016 році та підпорядкована безпосередньо президенту РФ. Головні завдання Росгвардії – охорона громадського порядку, держустанов та особливо важливих об’єктів та вантажів, боротьба з тероризмом та екстремізмом, забезпечення режиму військового стану, охорона вищих посадових осіб РФ.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »