Ворог знову трясе м'язами

Москва розпочала таємну мобілізацію резервістів на фоні концентрації військ поряд із кордоном України

Паралельно з перекиданням військ до українського кордону РФ розпочала масовий заклик резервістів. Москва цю інформацію намагається не афішувати. Про це повідомило американське видання Bloomberg з посиланням на два поінформовані джерела.

Повідомляється, що в РФ уже покликано кілька десятків тисяч резервістів. Масштаб джерела назвали “безпрецедентним для пострадянських часів”. Завданням резервістів, за словами джерел, має стати “безпека” на захоплених територіях України після вторгнення.

Західні розвідки вважають, що Кремль може розпочати новий етап війни проти України вже у перші місяці майбутнього 2022 року. Глава української військової розвідки України Кирило Буданов підтвердив інформацію щодо підготовки РФ до вторгнення, передає тривожні новини DroBro. Він повідомив, що операція може розпочатися наприкінці січня – на початку лютого. За його словами, РФ може застосовувати авіацію та артилерію для захоплення української території.

Зараз РФ сконцентрувала на українському кордоні угруповання у понад 100 тисяч військовослужбовців. Вона озброєна бронетехнікою. Захід украй стривожений новою військовою активністю Росії на українському напрямі. Москву вже попередили, що така агресія може мати дуже плачевні наслідки для РФ щодо санкцій. США та Європа також готуються посилити військову допомогу Києву.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »