РФ продовжує перекидати війська у Казахстан

З аеродромів у Московській, Іванівській, Ульяновській областях РФ триває перекидання російського військового контингенту в Казахстан

Про це пишуть російські ЗМІ.

Зокрема, підрозділи Повітряно-десантних військ (ВДВ) зі складу сил ОДКБ знаходяться на аеродромах «Чкаловський», «Іваново-Північний», «Ульяновськ-Східний».

У Міноборони РФ кажуть, що військові підрозділи вантажать у літаки військово-транспортної авіації штатну техніку та озброєння, а контингент, який раніше прибув до Казахстану, розпочав виконання «поставлених завдань та забезпечення приймання та розгортання основних сил», передає DroBro.

«Відповідно до рішення Ради колективної безпеки ОДКБ, прийнятого 6 січня 2022 р., в республіку Казахстан на обмежений за часом період для стабілізації та нормалізації обстановки направлено Колективні миротворчі сили Організації договору про колективну безпеку», – сказано у повідомленні.

Як зазначається, основними завданнями сил ОДКБ стане «охорона важливих державних та військових об’єктів, сприяння силам правопорядку республіки Казахстан у стабілізації обстановки та повернення її у правове поле».

Як відомо, учора до Казахстану вже прибули перші підрозділи російських військових зі складу про миротворчих сил ОДКБ.

За даними міжнародного розвідувальної спільноти InformNapalm, ці підрозділи РФ брали участь в агресії проти України як під час операції із захоплення та окупації Криму, так і у бойових діях на Донбасі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »