Фіаско і тяжкими втратами завершилася для рашистів із 205-ї бригади дикунів спроба висадитися на один із островів на Дніпрі в Херсонській області

Рашисти з 205-ї бригади спробували висадитися на один із островів на Дніпрі в Херсонській області, проте практично загнали себе в пастку, оскільки ЗС рф не змогли забезпечити їм евакуацію, доставку продовольства та боєприпасів, передає DROBRO.

Це сталося на тлі нічних морозів, що посилилися. Фактично окупанти кинули своїх напризволяще. Фрагмент відео публікує телеграм-канал DroBro24. Рашисти планували закріпитися на острові і використовувати його як плацдарм, проте українські військові швидко організували оборону острова і почали завдавати ударів по їхніх позиціях за допомогою безпілотників.

В результаті рашисти, опинившись у пастці, були розгромлені. Вони не могли евакуюватись, оскільки українські військові контролювали всі підходи до острова. Також їм не вистачало продовольства та боєприпасів. На опублікованих кадрах добре видно, що ситуація для рашистів стала критичною, – ті, хто вижив після українських бомбардувань, вирішили самоліквідуватися.

Інцидент вкотре показав, що командування орків не здатне забезпечити своїх солдатів усім необхідним.

Рашисти кидають своїх напризволяще, що призводить до великих втрат.

Від admin