Аналіз супутникових знімків Maxar колонії у Оленівці підтверджує, що масове вбивство українських військовополонених “Азова” вчинили рашисти

Журналісти опублікували новий доказ того, що трагедія в Оленівці, де в колонії рашистами було вбито українських військовополонених полку “Азов”, є терактом і військовим злочином армії орків. Це можна зрозуміти за супутниковими знімками в’язниці, які були зроблені до і одразу після трагедії.

Журналіст американського видання BuzzFeed News Крістофер Міллер також опублікував супутники окупованої Оленівки та заявив, що у справі масового вбивства українських військовополонених з’являється все більше доказів того, що цей злочин скоїли саме рашисти.

Фотографії із супутника компанії Maxar у своєму телеграм-каналі також публікує команда журналістів Bihus.Info, які розслідують військові злочини рашистської нечисті на території України.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

При аналізі знімків добре видно, що з великого комплексу будівель колонії постраждала лише одна, в якій знаходилися військовополонені “Азови”. Це майже повністю підтверджує ту версію, що барак було підірвано зсередини. Інші будівлі не пошкоджені. Таку ж версію, спираючись на перехоплені розмови окупантів, раніше висунула СБУ.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin