Дія City

Верховна Рада підтримала революційний законопроект “Дія City”, покликаний сприяти розвитку сфери IT

Сьогодні, 14 грудня, Рада голосами 285 депутатів підтримала Закон № 5376 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні”. Про революційний закон розповів у Telegram міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає DroBro.

Законопроект набуде чинності “Виходимо на фінішну пряму перед запуском однієї з найкращих податкових систем у світі для розвитку IT та креативних індустрій”, – написав міністр.

Він уточнив, що закон стане серйозним стартом для розвитку української економіки. Закон передбачає створення Дія City зі спрощеним оподаткуванням, стимулами для залучення інвестицій та комфортними податковими ставками для резидентів сфери високих технологій, IT-компаніям дозволять, зокрема, замінювати податок на прибуток податком на виведений капітал.

25 майбутніх років, тобто IT-сфері забезпечують стабільність. IT-компаніям активніше розвиватися та масштабуватися, залучати інвестиції… І робити це все тут, в Україні”, – запевнив Федоров. Він додав, що цей закон у найближчому майбутньому зможе перетворити Україну на технологічний хаб.

Закон запроваджує спецрежим оподаткування для резидентів Дія City. Вони будуть включені в особливий реєстр та отримають низку важливих переваг. Наприклад, податок в 0% на дохід фізосіб як дивіденди від компанії-резидент (але не більше 1 разу на два роки).

DroBro: Дія – це український електронний сервіс державних послуг, яке розробило Міністерство цифрової трансформації України. Це мобільний додаток, в якому українські громадяни можуть зберігати свої цифрові документи, у тому числі паспорт, ІПН, права водія, сертифікат про вакцинацію. На порталі також можна сплатити штрафи та податки, подати або підписати петиції, а також отримати інші послуги.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »