Смерть на відпочинку

Батько народного депутата 8-го скликання Тетяни Чорновіл загинув під час відпочинку в Єгипті

Екс-нардеп Тетяна Чорновіл повідомила про загибель свого 66-річного батька Миколи на одному із курортів Єгипту, передає DroBro.

“Ми так і не знаємо, що сталося. Відпочивав із матір’ю. Плавали в морі, дивилися рибок. Раптом щось трапилося. Викинувши маску, поплив до берега, мама побачила, що не дихає, але пливе. Мама допомогла… На мілководдя встав – і відключився. Люди на березі рятували, у лікарні запустили серце, що зупинилося по дорозі. Аналізи були в нормі. Мозок був живий, серце забилося, як у спортсмена, з кожним днем ​​ставало краще…” – написала політик.

Медики та сім’я сподівалися на диво, проте стан чоловіка раптово погіршився. Пізніше медики пояснили сім’ї, що після клінічної смерті не всі прокидаються, оскільки мозок не хоче вмикатися в роботу.

“Єгипетські лікарі боролися за його життя, але так нам і не пояснили, що сталося, страхова спочатку взагалі нахабно брехала (навіть не хочу про це), потім видали мені результати багатьох аналізів та досліджень, наші лікарі переглянули, що могло викликати таке порушення ритму серця, аж до його зупинки, але нічого не знайшли… Що сталося? Може, це отрута крилатки (поширена отруйна риба Єгипту)? Вже не взнаємо, і вже не важливо…”

За словами політика, її батько ніколи не хворів і навіть не скаржився на погане самопочуття.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »