У Грузії прихильники екс-президента Михайла Саакашвілі поставили ультиматум владі, давши на його виконання добу

У Грузії відбувся мітинг біля будівлі, де утримують колишнього президента країни Михайла Саакашвілі. Протестувальники вимагають госпіталізації затриманого. Про це повідомили грузинські ЗМІ, повідомляє DroBro. Декілька тисяч прихильників Саакашвілі встановили наметове містечко біля будівлі колонії №2 міста Руставі, де сьогодні перебуває екс-президент. Вони мають намір продовжувати акцію доти, доки влада не госпіталізує екс-президента.

Головна вимога протестувальників – переведення до приватної клініки Саакашвілі, який голодує вже 37-й день. Вони також потребують позачергових парламентських виборів.

DroBro: Саакашвілі повернувся до Грузії наприкінці вересня 2021 року, незважаючи на те, що був фігурантом низки кримінальних справ. Він проник у країну таємно – на вантажному кораблі “Вільнюс”, завантаженому молочною продукцією. Політик приїхав до Грузії напередодні місцевих виборів. Він закликав співвітчизників виходити на протести, звинувачуючи чинну владу в узурпації. Екс-президента було затримано 1 жовтня. Незабаром він оголосив голодування, вимагаючи свого визволення. Голодування триває вже 37 днів. Особистий лікар та адвокати політика повідомляють про погіршення його стану. Арешт Саакашвілі викликав масові протести по всій країні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »