ВКС Московії попередньо втратили не менше 6 бомбардувальників при нічному нальоті українських дронів

Удар дронами по аеродрому ВКС Московії у Морозівську (Ростовська область) виявився дуже успішним: ворог втратив багато техніки. Про це пише “24 канал”, посилаючись на інформовані джерела у Службі безпеки України (СБУ), передає DROBRO.

За даними видання, операція зроблена спільними зусиллями українських військових та СБУ. Цілі одночасно атакували десятки ударних БПЛА: Міноборони Московії повідомляє про 40 перехоплених дронів, місцеві жителі – про понад 60 вибухів. За попередніми даними, у ВКС ворога дуже тяжкі втрати.

“Результати спільної спецоперації вражають: знищено щонайменше 6 військових літаків, ще 8 отримали суттєві ушкодження”, – повідомили джерела.

За їхніми даними, втрати зазнали і в живій силі: приблизно 20 військових ліквідовано та поранено під час атаки. У СБУ констатували, що удар “значно скоротив бойовий потенціал” країни-агресора.

Варто уточнити, що на аеродромі Морозовську в Ростовській області базується 559 авіаполк ВКС. На його озброєнні є бомбардувальники “Су-24”, “Су-24М”, а з 2014 року ще й “Су-34”. Цей підрозділ бере найактивнішу участь в агресії проти України. Аеродром раніше вже був атакований українськими дронами 17 грудня 2023 року. Тоді ушкодження отримав один Су-34 окупаційної армії.

Від admin