За матеріалами СБУ судитимуть пропагандиста, який підтримував країну-агресорку та перешкоджав діяльності ЗСУ

Служба безпеки притягнула до відповідальності чергового поплічника окупанта, одіозного «блогера», який нівелював Сили оборони та виправдовував збройну агресію рф, передає DROBRO.

Слідчі спецслужби завершили досудове розслідування та скерували матеріали справи до суду.

Фігуранту загрожує реальний термін позбавлення волі до 8 років з конфіскацією майна.

Мова йде про 40-річного мешканця Дрогобича, одного із лідерів руху «народовладдя» регіону, який діяв на шкоду державній безпеці України.

Використовуючи власні акаунти на платформах Facebook, Telegram, Youtube та Instagram, чоловік публікував відео метою яких було перешкоджання законній діяльності ЗСУ. А в одному з прямих ефірів він публічно дискредитував українських захисників та називав їх злочинцями.

У липні цього року оперативники спецслужби блокували діяльність зловмисника та повідомили йому про підозру.

Також, в помешканні фігуранта під час проведення обшуків правоохоронці виявили матеріали, які повністю підтверджують проведення ним деструктивно-підривної діяльності.

Служба безпеки кваліфікує діяльність фігуранта, як дії спрямовані на розхитування внутрішньо-політичної ситуації в регіоні на користь ворога.

На підставі зібраних доказів судитимуть зловмисника за статтями Кримінального кодексу:

  • ч.1. ст.114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань);
  • ч.2 ст. 436-2 (виготовлення, поширення матеріалів у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України);
  • ч.3 ст. 436-2 (виготовлення, поширення матеріалів у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України, вчинене повторно).

Заходи проводили оперативники та слідчі СБУ за процесуального керівництва Львівська обласна прокуратура.

Від admin