Позбавити тренерської ліцензії та всіх українських титулів

Комітет етики УАФ виступив із заявою щодо Тимощука

Комітет з етики та чесної гри Української асоціації футболу звернувся до керівництва організації щодо колишнього півзахисника збірної України, а нині тренера Зеніту Анатолія Тимощука, який жодного разу не виступив щодо військової агресії Росії проти України, передає DROBRO.

«Керуючись ст. 62 Дисциплінарних правил УАФ, за розглядом та перевіркою інформації від 08.03.2022 про можливі порушення Кодексу етики та чесної гри Тимощуком Анатолієм Олександровичем, Комітет з етики та чесної гри УАФ звертається щодо наступного.

Тимощук А. А., 30.03.1979, є рекордсменом національної збірної України за кількістю проведених у її складі матчів чемпіоном України, Німеччини, Росії, переможцем Ліги чемпіонів УЄФА, володарем Суперкубку УЄФА. Протягом 2007-2009 та 2013-2015 років Тимощук А. А. виступав за російський ФК Зеніт (Санкт-Петербург) та починаючи з 2017 року працює у структурі клубу як тренер.

З моменту початку військової агресії Росії проти України Тимощук О. О., колишній капітан збірної України, мало того, що не зробив жодної публічної заяви щодо цього, так ще й не зупинив свою співпрацю з клубом агресора. У той час як інший колишній клуб українця, ФК Баварія (Мюнхен), публікує заяви та проводить акції на підтримку України, Тимощук О. О. продовжує мовчати та працювати на клуб агресора. Таким свідомим вибором Тимощук О. О. завдає шкоди іміджу українського футболу та порушує п. 1.4. ч. 1 ст. 4 Кодексу етики та чесної гри УАФ.

Враховуючи вищевикладене, Комітет з етики та чесної гри УАФ звертається з наступним проханням:

Визнати Тимощука Анатолія Олександровича, 30.03.1979, який порушив п. 1.4. ч. 1 ст. 4 Кодексу етики та чесної гри УАФ.

Доручити секретареві Комітету з етики та чесної гри УАФ звернутися до КДК УАФ з такими пропозиціями:

  • позбавити Тимощука А. А. тренерської ліцензії рівня Pro, виданої Центром ліцензування УАФ;
  • доручити адміністрації УАФ звернутися до органів державної влади щодо позбавлення Тимощука О. О. всіх державних нагород та почесних звань;
  • позбавити Тимощука О. О. всіх титулів переможця та срібного призера чемпіонату України, Кубка України, Суперкубка України;
  • виключити Тимощука А. А. із офіційного реєстру гравців збірних команд УАФ», – йдеться у заяві.

Рано вранці 24 лютого Росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти Росії продовжується вже 14-й день.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »