Можливий переїзд посольства США

На випадок можливого вторгнення Росі, посольство США у Києві розглядає можливість переїзду до Західної України

Про це повідомляє DROBRO.com.ua з посиланням на BuzzFeed.

Зазначається, що поки посольство не прийняло жодних рішень з цього приводу. Однак переїзд кудись на Західну Україну активно обговорюється, повідомляє джерело BuzzFeed.

На прохання прокоментувати, представник Держдепартаменту сказав BuzzFeed News: «Наразі нам нічого не оголошувати».

Посольство США в Києві залишається відкритим для більшості консульських послуг, сказав речник, додавши: «Як ми продовжуємо радити, громадянам США в Україні варто розглянути можливість виїзду зараз з використанням комерційного чи іншого приватного транспорту».

Президент Джо Байден напередодні закликав громадян США покинути Україну. «Я думаю, що було б розумно покинути країну», – сказав Байден під час пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

«Я не говорю про наш дипломатичний корпус. Я говорю про тамтешніх американців. Я не хочу, щоб вони потрапили під перехресний вогонь», – сказав він.

Нагадаємо, 24 січня ​​Держдеп США оприлюднив заяву про наказ евакуюватися з України родичам своїх дипломатів та про дозвіл на виїзд частини своїх чинних співробітників.

Схожі кроки анонсували також Британія, Австралія та Німеччина, але низка країн ЄС заявили, що не мають наміру наслідувати приклад США і Британії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »