Людмила Янукович

Померла Людмила Янукович – дружина колишнього президента України Віктора Януковича

Цю інформацію, яку відразу підхопили ЗМІ, опублікував на своїй сторінці в Telegram політтехнолог і блогер Володимир Петров,передає DroBro.

“Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю, по суті, незлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все дуже добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї впало”, – написав Петров.

Цікаво, що більше ніде про смерть дружини президента, що втік, не згадується. Але запит “людмила янукович померла” став одним із головних 23 січня.

А ось трохи пізніше український блогер та публіцист Катерина Золотарьова написала посаду про нібито смерть Людмили Янукович.

“Кажуть, не стало Людмили Янукович. Не знаю точно, чи це правда, але якщо так, то особисто мені її шкода. Проста українська жінка, донеччанка, мати і дружина. “Батю, я намагаюся” – ось у цьому вся вона. Нехитра і незлобна. Що поховала зовсім ще молодого і сильно улюбленого сина. Нещасна і змучена. Відкинута і віддана своїм невірним чоловіком і стала на рівному місці ворогом для своєї ж країни за його дурістю і безглуздістю. Нехай знаходить там такий довгоочікуваний спокій”, – написала Золотарьова.

Що відомо про Людмилу зараз

Остання інформація, яка фігурувала про неї в мережі, каже, що Людмила проживала в окупованому Криму на віллі, яку нібито купив для неї Віктор Янукович. Сам колишній президент покинув дружину та пішов до коханки.

Про Людмилу Янукович відомо мало, оскільки вона завжди уникала уваги з боку преси, не давала інтерв’ю та публічних виступів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »