Путін підписав закон, що дозволяє стягувати гроші з рахунків чиновників, якщо сума надходжень вища за доход за три роки, а законність не доведена

Як повідомляють ЗМІ, кошти конфіскують навіть у неповнолітніх дітей чиновників, якщо сума надходжень перевищує офіційні доходи сім’ї, передає DROBRO.

Примітно, що у наказі зазначається, що гроші нібито конфіскують лише корупціонерів. Цікаво, а скільки визнаних судом чиновників-хабарників продовжують працювати на держслужбі в РФ і чому вони не відбувають передбачене законодавством покарання.

Можливо, перший удар Путін завдасть по апаратному опору його військової авантюри. Він розуміє, що основна загроза зараз – не опір громадянського суспільства, а стурбовані війною в Україні чиновники. Тим часом із РФ долинають чутки про швидку відставку міністра оборони Сергія Шойгу. За провал “спецоперації” в Україні та багаторічне розкрадання військового бюджету. Таким чином, Путін прагне ліквідувати свого основного супротивника та можливого нового лідера Росії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »