Картка Дрогобичанини

У Дрогобичі успішно функціонує проект Картка Дрогобичанина

Це соціальний проект, який дає змогу пільговикам безкоштовно користуватися громадським транспортом, а іншим власникам карток – отримати знижку на проїзд. Як повідомляє DroBro, cтаном на сьогодні цією Карткою користуються понад три тисячі громадян. Реалізація проекту у Дрогобичі відбувається у співпраці Дрогобицької міської ради, Ощадбанку, Symbol Transport та VISA.

Джерело: ДМР

У середу, 15 грудня, у міськраді відбулась робоча нарада під головуванням заступника міського голови Володимира Коцюби.

Під час наради обговорили поточну ситуацію з реалізації проекту, виконання Договору компанією «Е-рішення», яка надає ІТ-послуги та можливості розширення функцій Картки.

У підсумку було прийнято рішення надіслати листа з вимогою виконання своїх обов’язків компанією «Е-рішення» для оперативного вирішення технічних питань, що дасть можливість продовжити процес виготовлення нових Карток Дрогобичанина.

На наступній зустрічі учасники наради розглянуть пропозиції щодо розширення функцій Картки Дрогобичанина, зокрема використання її у комунальних та мистецьких закладах міста.

Нагадаємо, Картка Дрогобичанина є складовою системи електронних технологій у громадському транспорті міста. Так, громадяни мають змогу не лише здійснювати безготівковий розрахунок за проїзд у громадському транспорті, а й відстежувати рух маршруток онлайн чи на електронних табло, які розміщені на зупинках.

Крім цього зараз у міській раді працюють над уніфікацією зупинок громадського транспорту.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »