Особиста армія Путіна несек втрати

Біля села Анішине в Тульській області РФ знайдено тіло підполковника Росгвардії, який зник безвісти ще в середині листопада

Деталі оприлюднив російський Telegram-канал BAZA, повідомляє DroBro. Загиблого знайшли в покинутому будинку. Тіло було сильно пошкоджене – у нього були відсутні кисті рук та голова. Крім того, сліди тяжких травм виявлено на грудній клітці. Поруч знаходилися уламки гранати “РГД-5”.

Попередньо саме на ній силовик підірвався. Повідомляється, що загиблий – оперуповноважений у особливо важливих справах СОБРу на прізвище Харламов, який служив у Росгвардії Московської області. Він зник 18 листопада: пішов із дому після сварки з екс-дружиною і не повернувся. Попередньо силовик міг накласти на себе руки. У Росгвардії підтвердили загибель свого працівника. Там запевнили, що його смерть “має побутовий характер”. Проте, за даними ТАРС, справа була кваліфікована як вбивство.

DroBro:Росгвардія є внутрішніми військами Росії. Вона була створена у 2016 році і підпорядковується особисто президенту РФ, через що її вважають “особистою армією Путіна”. Співробітники Росгвардії мають право застосовувати зброю. Їхні головні завдання – забезпечення громадського порядку, охорона державних та інших стратегічних об’єктів та чиновників, боротьба з екстремізмом та тероризмом, забезпечення режимів надзвичайного та воєнного стану та інше. Саме це відомство бере активну участь у розгоні мітингів та акцій протесту в Росії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »