Московія перекрила 70% акваторії Азовського моря

Московія не залишає спроб перетворити Азовське море на своє внутрішнє “озеро”

Російська Федерація продовжує здійснювати провокаційні дії щодо України, у тому числі у морському просторі. ВМС України констатують: станом на 10 грудня країною-агресором перекрито приблизно 70% акваторії Азовського моря. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті Міноборони. Російська сторона встановила навігаційні попередження, що свідчать про обмеження судноплавства через нібито проведення артилерійських стрільб у трьох районах: поблизу Генічеська, Бердянська та Маріуполя, передає DroBro.

У ВМС України зазначають: російська сторона регулярно вдається до аналогічних провокаційних кроків, перешкоджаючи вільному судноплавству в Азовському морі. Такі дії вкотре підтверджують плани Росії перетворити Азовське море на своє внутрішнє “озеро”.

Варто додати, що з юридичної сторони Азовське море є внутрішніми водами України та Росії. Відповідне положення закріплено угодою між цими країнами про співпрацю та використання Азовського моря та Керченської протоки, ратифікованою у 2004 році.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »