На Каховському напрямку високоточними ударами знищено два командні пункти армії рашистів

5 та 6 квітня на Півдні України було знищено командні пункти 49-ї армії ЗС Московії зі Ставропілля. Удари були високоточними та дуже потужними. Про подію розповів впливовий Telegram-канал терористів “Досьє Шпигуна”, передає DROBRO.

У п’ятницю, 5 квітня, під удар потрапив командний пункт 205 мотострілецької бригади ЗС Московії, який розміщувався в окупованій Каховці.

“Удар був такої сили, що повністю знищив КП (триповерховий будинок) вщент”, – повідомив ресурс.

За його даними, атака здійснювалася авіабомбою JDAM, запущеною українським винищувачем “МіГ-29”. Скільки окупантів стали “вантажем 200”, не повідомляється. Однак, за даними ресурсу, шість окупантів вважаються зниклими безвісти, їх останків під уламками знайти не вдалося.

Через добу, 6 квітня, було завдано ще одного удару по окупованому Ольгіному на Херсонщині. Ціллю знову став командний пункт невстановленого підрозділу ЗС московитів. Імовірно, це нове угруповання, сформоване у складі 49-ї армії у Воронежі. Об’єкт знаходився за 35 км від місця попереднього прильоту в Каховці.

На цей раз, попередньо, ЗСУ використовували реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) HIMARS.

“Три військовослужбовці підрозділу загинули, ще один – поранений. Також, постраждала автомобільна техніка, яка знаходилася біля КП (два КАМАЗи)” – повідомив ресурс.

Окупанти підозрюють, що про командні пункти інформацію ЗСУ злили місцеві жителі. Вони почали тероризувати населення, вишукуючи “крота”.

Від admin