На Авдіївському напрямку ліквідовано черговий російський штурмовик Су-25

У вівторок, 14 листопада, російська армія втратила ще один штурмовик Су-25 на Авдіївському напрямку. Літак був збитий українськими воїнами. Про це повідомив прес-центр Сил оборони Таврійського спрямування, передає DROBRO. Деталі знищення літака поки що невідомі.

Зазначимо, що це вже восьмий літак ВР рф, який було ліквідовано на Авдіївському напрямку за останній місяць. Справа в тому, що росіяни активізували роботу фронтової авіації на цій ділянці через своє настання, що й призвело до зростання втрат літаків.

Нагадаємо, що Су-25 – це штурмовик. Він призначений підтримки сухопутних військ на полі бою. Вартість одного борту становить близько $11 млн. Згідно з даними незалежного ресурсу ORYX, у війні проти України армія росії втратила вже не менше ніж 30 Су-25. До списку увійшли ті борти, знищення чи пошкодження яких було верифіковано фото чи відео. Тобто реальне число, ймовірно, більше.

Нагадаємо, що рф почала великий наступ на Авдіївку на початку жовтня. Росіяни вкотре спробували взяти цей потужний український укріпрайон у кліщі та зазнали невдачі. Жодних серйозних успіхів досягти армії Путіна не вдалося, а втрати зазнали колосальних.

Від admin