коронавірус

Епідобстановка з коронавірусом в Україні погіршується щодня, серед регіонів антилідером залишається Харківська область

За минулий день в Україні зареєстровано понад 18,8 тис. заражених коронавірусом, серед них нових пацієнтів – понад 1,7 тис. дітей і майже 370 медиків, інформує DroBro з посиланням на дані МОЗ України.

У лікарні доставлено понад 4,6 тис. хворих з підтвердженим COVID-19 або ознаками інфекції. При цьому 412 хворих померли, одужали понад 7,6 тис. осіб. Однак захворюваність продовжує різко збільшуватися, добовий рівень є найбільшим з весни поточного року.

Антирекорд хворих на коронавірус за добу зафіксовано на початку квітня – понад 20,3 тис. випадків. За останній день найбільше тих, що заразилися виявлено на Харківщині (понад 1,6 тис. хворих), Дніпропетровщині, Одещині, Львівщині та Житомирщині.

Всього з початку епідемії в Україні зафіксовано майже 2,6 млн випадків зараження коронавірусом. При цьому одужали понад 2,3 млн українців, проте майже 60 тис. людей померли. Треба сказати, що, за прогнозами нацакадемії наук, до кінця цього місяця кількість нових випадків зараження коронавірусом може перевищити 20 тис.

 

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *