Летальне з США

Вантаж включає понад 90 тис. кг летальної зброї, Сполучені Штати мають намір продовжувати надавати таку допомогу для ЗСУ

З Америки до України прилетіла перша партія чергової військової підтримки для української армії у розмірі $200 млн, повідомляє посольство США в Україні. Як повідомляється, перша одразу з кількох партій пакету безпеки допомоги ЗСУ, ухвалена головою Білого дому Джо Байденом, сьогодні вранці прилетіла до столичного аеропорту “Бориспіль”, передає DroBro.

Летальне з США

У складі військового вантажу є близько 91 тис. кг летального озброєння, зокрема, снаряди для українських захисників на фронті. У дипвідомстві зазначили, що такою військовою підтримкою Вашингтон вкотре показує потужну відданість незалежної держави на самооборону. Варто зазначити, що минулого року Штати надали Києву військової допомоги у розмірі понад $650 млн, у тому числі цей пакет безпеки, і понад 2,7 млрд. допомоги всього за останні вісім років.

Летальне з США

Також Америка планує продовжувати надавати подібну військову підтримку для українських військ, сприяючи їм в обороні суверенності та цілісності країни від агресії Кремля. Додамо, що перед цим українську столицю відвідав держсекретар США Ентоні Блінкен і запевнив про виділення для Києва додатково $300 млн підтримки.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »