Парламент Японії

Нижня палата парламенту Японії ухвалила резолюцію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України

Сьогодні, 8 лютого, у Японії депутати нижньої палати парламенту ухвалили резолюцію, в якій висловлюють повну солідарність Україні та її народу. У Токіо стурбовані ситуацією в країні та сподіваються на стабілізацію. У резолюції парламентарі закликають усі країни, які зацікавлені у знятті напруженості навколо України, приєднатися до допомоги на дипломатичному рівні, інформує Kyodo News.

У резолюції сказано, що Японія виступає проти вирішення будь-яких конфліктних ситуацій. Резолюцію було прийнято на тлі ескалації напруженості між Московією та Заходом з нагоди зосередження армії на кордоні з Україною, передає DROBRO.com.ua. Нижня палата закликає уряд Японії використовувати всі ресурси, щоб знизити напруженість навколо України.

Також у документі сказано, що Японія повністю підтримує Україну у її цілісності. Токіо й надалі співпрацюватиме з країнами G7, щоб сприяти миру та стабільності в Україні. Наприкінці січня 2022 року глава японського уряду Фуміо Кісіда в ході онлайн-спілкування з президентом США дав зрозуміти, що Токіо готовий запровадити санкції проти Московії, якщо Путін накаже про вторгнення в Україну.

Раніше парламент Польщі та Грузії вже ухвалив резолюцію на підтримку України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »