Повертаючись додому зі свого села на трасі «Стрий-Дрогобич» за 200 метрів до зупинки «Далява» із кущів на проїжджу частину дороги неквапливо вигулькнула ватага диких веприків

Від побаченого я оторопів, зупинив автівку. Малеча чкурнула вниз, і там я побачив п’ятеро дорослих кабанів та близько 30 поросят. Зреагувавши на крик, вони заглибилися в гущавині. Захопившись цією картиною, телефоную нашому редакційному другу, працівнику лісництва Андрію Дидику, щоб поділитися побаченим.
Цю інформацію він сприйняв спокійно, немовби щось подібне бачив. І п. Андрій розповів, що нещодавно він зафільмував стадо косуль й із задоволенням нам надішле цей відеоматеріал.

Як не парадоксально, – мовив він, – війна, яка далеко від фронту, має позитив на популяцію птаства та тварин, які проживають навкруги. Адже полювання заборонено, і звірина розмножується, стала більш сміливішою й довірливішою. Якщо нам вистачить розуму, то після нашої перемоги варто цей мораторій на полювання продовжити принаймні ще на п’ять років. Це позитив з різних боків, а головне, що дітлахи не у вольєрах бачитимуть диких тварин, які населяють, зокрема наш край.

Можливо й у мисливців пройде переосмислення своїм захопленням і вони зачохлять свої фузії…

В.Турмис

“Галицька Зоря”

Від admin