Глави МЗС Німеччини, Франції, Чехії, Австрії та Словаччини прибудуть до Києва

Глави МЗС Німеччини, Франції, Чехії, Австрії та Словаччини прибудуть до Києва 7 лютого, щоб продемонструвати солідарність із Україною

Напередодні стало відомо, що в період з 7 по 8 лютого у Києві з робочим візитом будуть глави МЗС п’яти країн Європи, які обговорять з Кулебою подальші кроки щодо стримування агресії РФ. Ще 5 лютого стало відомо про візит голів МЗС Чехії, Австрії та Словаччини в особі Яна Липавського, Олександра Шалленберга та Івана Корчка, інформує DROBRO.com.ua з посиланням на прес-службу МЗС України.

Відомо, що вони проведуть переговори із Дмитром Кулебою щодо подальшої підтримки України на тлі агресії РФ; обговорять комплексний пакет заходів щодо стримування ворога; обговорять зміцнення безпеки взаємодії та порушать питання фінансової та економічної стабільності України.

Більше того, три перераховані вище міністри відвідають зону ООС, щоб познайомитися з ситуацією в режимі реального часу. Також до Києва планують приїхати глави МЗС Франції та Німеччини. Ле Дріан, Бербок та Кулеба мають обговорити ситуацію на кордоні з Україною, а також заходи протистояння Кремлю. Ще обговорюватимуться питання щодо “нормандського формату”, торкнуться торговельних відносин та зміцнення енергетичної безпеки.

Вже 8 лютого до Києва завітає президент Франції Макрон, а наступного тижня очікується візит і канцлера Німеччини Шольца.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »