Офіцери ВДВ рф погрожують стерти з лиця землі населені пункти Чечні, як це роблять в Україні

Найгостріший міжнаціональний конфлікт розгортається у лавах окупаційної армії ерефії. Підрозділи ВДВ почали погрожувати кадирівському угрупованню “Ахмат” та всій Чечні. Про деталі конфлікту дізнався DROBRO.

ВДВшники з боліт приєдналися до конфлікту, який виник між “кадирівцями” та відомим рашистським військовим-блогером Єгором Гузенком “Тринадцятим”, або “Гузно”. Терористи заступилися за товариша по службі і навіть почали погрожувати повторити чеченську війну. Відповідне звернення було опубліковано увечері 25 листопада на Telegram-каналі “ВДВ за Чесність та Справедливість”, який ведуть офіцери штабу угруповання “Дніпро”.

“Дитятки-чеченушки та їхні кронпринци у вигляді Адамчика (неповнолітній син голови Чечні Адам Кадиров – ред.), не треба бикувати проти російських солдатів. А то заллєтеся потім гіркими сльозами. Час уже інший. І ми знову згадали, як розбивати у мотлох ваші селища. Спасибі хо**ам (образлива назва українців – ред.), що допомогли нам згадати”, – написали рашистські ВДВшники.

Від admin