У районі плацдарму на лівобережжі Дніпра у ЗСУ, попередньо, з’явилася система ППО, через яку росіяни не можуть там більше застосовувати бойову авіацію

Становище окупаційної армії на лівобережжі Дніпра на Херсонщині погіршилося. У район плацдарму біля Кринок ЗСУ, попередньо, підтягнули систему ППО. Про це пише Z-канал “ВДВ за Чесність та Справедливість”, який ведуть російські офіцери, передає DROBRO.

Військові рф запевняють, що днями на цій ділянці під дію ППО потрапив російський винищувач-бомбардувальник “Су-34”, який прилетів туди скинути бомби на позиції ЗСУ.

“Тривожна інформація надійшла від ВКС. Пілот “Су-34″ доповів, що коли він з метою бомбометання на район Кринки перетинав кордон Нова Каховка – Армянськ, а це 69 км від р. Дніпро, то потрапив у зону дії РЛС (радіолокаційної системи – ред.) невідомого іноземного ЗРК (зенітного ракетного комплексу – ред.)… Проти нашої авіації вже розгорнуть іноземний ЗРК”, – пишуть російські ВДВшники.

Вони скаржаться, що через нову систему ППО вже не зможуть так активно застосовувати на цій ділянці бойову авіацію. А без неї якось протистояти розширенню українського плацдарму можливостей немає.

“Отже, панове офіцери. Поки ми тут з вами стібаємося над скунсами з “Ахмата”, то тим часом х***и продовжують збільшувати своє угруповання в районі н.п. Кринки. І авіація нам тут уже не допоможе, бо її вже можуть збити”, – пишуть окупанти з болота.

Вони запевняють, що командування ЗС рф терміново перекидає до цього району додаткові сили у спробі стримати рух ЗСУ.

Зазначимо, що підтвердження озвученої інформації наразі немає. Українська сторона практично не коментує ситуацію на лівобережжі Дніпра. Офіційно підтверджено лише наявність плацдарму на цій ділянці фронту.

Від admin