стидоба

У Мережу злили відео, як організатор голої фотосесії Віталій Гречин весело проводить час з моделями в ОАЕ

Було не тільки веселощі, а й нібито вживання наркотиків.

Віталій Гречин, відомий як організатор голої фотосесії в Дубаї, виявляється відзначився там не тільки цим. Скандально відомий американський бізнесмен українського походження влаштував під час поїздки в Об’єднані Арабські Емірати ще й вечірку вельми сумнівного характеру.

“Страна” в своєму телеграм-каналі показала відео, на якому відображені моделі, що брали участь в тій фотосесії. Видно, що на цій вечірці дівчата повністю або частково оголені, вони вульгарно себе ведуть і, імовірно, вживають наркотики. На столі насипаний гіркою білий порошок. Можливо, це кокаїн. Присутній в кадрі і сам Гречин, і його поведінка теж, м’яко кажучи, дуже далеко від пристойної.

Скандальна фотосесія, під час якої моделі-українки з’явилися оголеними на балконі одного з будинків в столиці ОАЕ, знімалися для реклами. Учасниці зйомки були арештовані і вислані з країни. Відзначимо, що Віталій Гречин відомий як організатор не тільки цієї фотосесії, але також інших заходів не менше сумнівного штибу на кшталт БДСМ-вечірок. Про Гречина також говорять як про організатора пікантних дозвіллєвих заходів для деяких представників українського політичного бомонду.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *