Cпівачка OLVIA

Пісня відрізняється від того, що співачка виконувала раніше

Вона лірична, чуттєва та по-справжньому весняна. Попри те, що тема пісня не є надто радісною, весна, як оновлення річного циклу обіцяє щось нове у житті та у творчості.

Крім того у пісні відкривається ще один талант OLVIA: окрім неймовірного, унікального вокалу, вона також професійно володіє грою на скрипці. Образ створений завдяки сукні від львівської дизайнерки Марти Ваххольц – дизайнерка відомого бренду Marta Wachholz. Постійна учасниця Lviv Fashion Week, Ukrainian Fashion Week, Fashion Philosophy, Fashion Week Poland. Завдяки йому співачка ніби стає частиною весняного лісу, розчиняється у природі.

OLVIA (Ольга Баландюх) є учасницею талант-шоу «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери «Ukraine – Terra Incognita»; учасниця міжнародного джаз фестивалю Jazz Bez XX. Володарка унікального контральто володіє великою палітрою музичних жанрів. Співачка, яка за освітою є також художницею, сама змонтувала відео (зйомки – Марко Сабельфельд). Автором музики є відомий український музикант John Bass, який є автором проектів «Є» 1995 та 2003 років, учасник груп «Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень».

Це вже п’ята пісня, яку OLVIA та Джон записали разом.

Музика: John Bass
Текст: John Bass, OLVIA, Василь Флуд
Аранжування: John Bass
Зведення, запис вокалів, мастерінг: Богдан Назар (Virtuoso Records)
Дизайнерка одягу: Марта Ваххольц
Відео зйомка: Марко Сабельфельд
Монтаж відео: OLVIA (Ольга Баландюх)
Виконавчий продюсер: В’ячеслав Дебрянський
© PattySong music

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *