Концепт першого українського суперкара

Український автодизайнер Максим Шкіндер створив концепт суперкара, який отримав назву KRAINA 225

Автодизайнер із України Максим Шкіндер створив свій концепт суперкара. Він був натхненний легендарним українським літаком Ан-225 “Мрія”. Кадри з машиною Шкіндер оприлюднив в особистому обліковому записі в Facebook, передає DroBro. Свою розробку автодизайнер назвав KRAINA 225. За його задумом, це має бути електромобіль.

Концепт першого українського суперкара

“Що б ви сказали, якби на дорогах вашого рідного міста з’явився такий вітчизняний електрокар?” – поцікавився він у передплатників.

Він зазначив, що KRAINA 225 – це колективні зусилля кількох українських талантів та ентузіастів з автомобільних та IT-компаній.

Концепт першого українського суперкара

“Ідеологія KRAINA 225 полягає в тому, щоб об’єднатися як група однодумців у спробі створити український електромобіль із конкурентним дизайном”, – повідомив Шкіндер.

Він зазначив, що Україна має дуже потужну промислову спадщину у вигляді літаків Антонова. “Це некомерційний, суто концептуальний проект, спрямований на дослідження та експерименти”, – уточнив дизайнер. KRAINA 225 – чотиримісне купе довжиною приблизно 5 м. Його ультрасучасний дизайн не поступається передовим зразкам світового автомобілебудування.

Концепт першого українського суперкара

Передплатники Шкіндер у захваті від розробки.

“Бомбовий дизайн!”

“Офігенно придумано і зроблено”.

“Це те що треба! Сміливий та переконливий проект!”

“Прикольна тачка, харизматичний дизайн. Потрібно реалізувати проект”, – пишуть коментарі.

Концепт першого українського суперкара

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »