Рашистське командування у Маріуполі на бій із ЗСУ кидає курсантів “МВС” “ДНР”: у мережі публікують докази

Чотири курсанти “МВС” “ДНР” було ліквідовано ЗСУ у битві за “Азовсталь” у Маріуполі. Самі окупанти зізнаються, що мобілізовані з “ДНР” йдуть у перших рядах. Сьогодні, 8 квітня, на одному з пабліків окупованого Донецька можна було побачити інформацію про ліквідацію у Маріуполі одразу чотирьох курсантів “МВС” “ДНР”, інформує “Український Діалог”. У новині було написано, що їх ліквідували у битві за “Азовсталь”. Багато передплатників було обурено тим фактом, що у бій проти ЗСУ кидають курсантів. Проте адміністратор каналу дав зрозуміти, що мобілізовані з “ДНР” йдуть у перших рядах завжди, за ними йдуть “кадировці”, а потім “усі інші”.

Керівник “Маріупольського телебачення” Микола Осіченко заявив, що “Азовсталь” бомбардують постійно. Проте взяти його не так просто. Це не Донецький аеропорт, і тут велика територія з багатьма будинками. При цьому не слід скидати з рахунків підземні комунікації.

Єдиний мінус, що завод знаходиться поруч із житловими кварталами і від обстрілів страждають мирні жителі Маріуполя. Екс-глава ДОДА Сергій Тарута підтвердив, що “Азовсталь” має важливе географічне положення для військових. Завод побудований у центрі Маріуполя та ділить його на Захід та Схід. Він стоїть на березі Азовського моря.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »