Рашистам знадобиться щонайменше тиждень, щоб перегрупувати війська для наступу на Донбасі

У британській розвідці дали зрозуміти, що ерефії знадобиться мінімум тиждень, щоб передислокувати виведені війська, що відступили з півночі України, щоб потім кинути їх на Схід. Сьогодні, 8 квітня, з’явилася нова інформація від розвідки Британії. Там підтвердили, що на півночі України окупантів уже немає, і вони повністю виведені на територію Білорусі, інформує DROBRO.

Саме ці ворожі війська і мають бути задіяні у наступі на схід України. Однак, щоб повністю перегрупуватися, зібратися, доукомплектуватися знадобиться мінімум тиждень. Саме стільки часу має ВСУ, щоб якнайкраще підготуватися до зустрічі з окупантом.

На той час в Україні буде додаткова зброя та військова техніка від іноземних держав. Лише сьогодні Австралія заявила про готовність направити в Україну 20 бронемашин власного виробництва. Незабаром прибуде зброя з Естонії та чергова партія із США.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »