Novavax

Американська компанія Novavax заявила, що приступила до попередніх випробувань своєї нової комбінованої вакцини, яка, як очікується, захищатиме і від коронавірусу, і від грипу

Про це повідомляє DroBro з посиланням на Reuters.

Дослідження проводитимуть в Австралії за участю 640 людей віком від 50 до 70 років, які вже хворіли на COVID-19 або вакцинувалися проти нього.

Учасникам дослідження запропонують комбіновану вакцину NVX-CoV2373 від COVID-19 та NanoFlu проти грипу.

Компанія заявила, що і NVX-CoV2373, і NanoFlu раніше демонстрували гарні результати як окремі вакцини у клінічних випробуваннях третьої фази.

«Комбінація цих двох вакцин… може забезпечити високий рівень захисту від коронавірусу і грипу за допомогою єдиної схеми», – сказав менеджер з досліджень і розробок Novavax Грегорі Гленн.

У червні компанія Novavax заявляла, що загальна ефективність її препарату NVX-CoV2373 становить 90,4%. Клінічні дослідження показали, що у групі піддослідних, яких вакцинували двічі, виявили на 90 відсотків менше захворювань, ніж у невакцинованій контрольній групі. Вакцина продемонструвала 100-відсотковий захист від середнього та важкого перебігу захворювання.

За даними сайту Worldometer, у світі станом на ранок 9 вересня зафіксували 223 436 470 випадків зараження коронавірусом, з них 4 610 315 летальних.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *