Чиновник високого рангу наразив на небезпеку українських солдатів, навмисне підсунувши Силам оборони України браковані бронежилети

Екс-заступник міністра оборони України влучив у величезний скандал, коли з’ясувалося, що він займався покупкою для ЗСУ неякісних бронежилетів і протизаконно заробив на різниці цін майже мільярд гривень, інформує прес-центр СБУ.

Повідомляється, що працівники СБУ спільно з ще одним силовим відомством ГБР провели розслідування, за результатами якого повідомили про нову підозру колишнього заступника міністра, а також його спільника, який обіймав донедавна посаду та начальника департаменту Міноборони (прізвища корупціонерів не вказуються), передає DROBRO.

Також із ними у злочинній групі перебували й інші люди, у тому числі й чиновники із силових відомств. Разом вони всі розтратили майже 950 мільйонів гривень. У 2022 році заступник міністра закупив для армії партію неякісних “броників”, у яких плити не відповідали заявленому класу захисту та становили високу небезпеку для життя українських солдатів у бойовій обстановці.

Злочинна група з Міноборони уклала договір на постачання великої партії бронежилетів, як зазначають у відомстві, зі “східноєвропейською компанією, бенефіціарними власниками якої є громадяни російської федерації”. Тепер колишнім чиновникам загрожує ув’язнення за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 114-1, а також ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна групою осіб, зловживання службовим становищем в умовах воєнного часу тощо).

Від admin