Північноатлантичний альянс попередив росію про наслідки застосування ядерної зброї

Депутат польського парламенту Мирослав Чех заявив, що НАТО попередив керівництво росії, що потенційне застосування Москвою ядерної зброї обернеться ударом у відповідь крилатими ракетами “Томагавк”. З його слів, попередження отримав і самопроголошений президент Білорусії Лукашенко. Про це парламентарій заявив в ефірі українського телеканалу “Еспресо”, передає DROBRO.

Чех наголосив, що з середини 2022 року Північноатлантичний альянс провів велику кількість навчань, які імітували відповідь на різні сценарії дій росії. За його словами, такого інтенсивного моделювання Альянс не проводив за 50 минулих років.

При цьому відповідь з боку Блоку буде реалізована за допомогою удару американськими крилатими ракетами “Томагавк” щодо цілей, про які росія вже обізнана.

“Цей сценарій відповіді на дії росії, коли відбуватиметься щось ще, умовно страшніше, донесено вже американцями та натовськими структурами рашистському командуванню. Куди “томагавки” летітимуть, вони вже знають, і навіть Лукашенко знає, по яких об’єктах полетять ” Томагавки”, – заявив політик.

Від admin