Місцеві пабліки стверджують, що винищувач упав під час повітряної тривоги, його вразила російська ППО

Над окупованим Севастополем збито російського винищувача “Су-35”, або “Су-27”. Як повідомляють місцеві пабліки, літак був уражений під час повітряної тривоги, попередньо в нього потрапила ракета, випущена з російської системи ППО, передає DROBRO.

У Мережі публікуються кадри, на яких відображений винищувач, що горить, різко втрачає висоту. Пілот нібито встиг катапультуватись.

“Збили літак, льотчик катапультувався. Чекаємо на офіційні коментарі”, – йдеться в повідомленнях місцевих Telegram-каналів. Telegram-канал “Кримський вітер” також пише, що винищувач був збитий російською ППО. “За даними наших джерел, над Севастополем росіяни збили власний Су-35С – це багатоцільовий винищувач покоління 4++”, – сказано в повідомленні. За інформацією пабліка, літак збитий ракетою ЗРК “С-400”. Пізніше канал опублікував нове повідомлення, в якому йдеться, що впав не Су-35, а Су-27.

Через деякий час в окупаційній адміністрації Севастополя підтвердили, що уражений літак упав у море. Там також повідомили, що льотчик катапультувався.

Від admin