Західна політична та наукова еліта обговорює майбутнє президента путіна, який незабаром може втратити вплив у своїй країні

На таємній конференції у Литві обговорювали сценарії, за яких Володимир Путін може втратити владу в росії через розв’язану проти України війну. Як повідомляє Bild, учасниками заходу стали понад 70 людей, серед яких були колишні провідні політики, експерти, журналісти та правозахисники, зокрема росіяни, які давно живуть за кордоном. Організатором конференції з “депутинізації” виступив глава МЗС Литви Габрієлюс Ландсбергіс.

Під час зустрічі обговорювали три можливі сценарії:

1. “Росія стане великою Україною”. Недоліки в режимі врешті-решт призведуть до краху, в країні проведуть демократичні вибори і росія, можливо, буде розвиватися українським шляхом.

2. Путіна “скинуть” його генерали в армії та спецслужбах. На зміну чинному господарю Кремля прийде менш войовничий режим.

3. “Повстання знизу”. Народ повстане проти режиму страху, розпачу та бідності. У мордорі виникнуть умови, аналогічні до війни. У містах розпочнуться вуличні бої. Через війну РФ розпадеться республіки.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »