З нагоди Міжнародного Олімпійського Дня у Дрогобичі провели турнір з настільного тенісу під відкритим небом

Тенісні столи розмістили безпосередньо на площі Ринок, перед входом у Ратушу. А до ігор, окрім самих учасників змагань, мали змогу долучатись всі бажаючі.

Як інформує DROBRO організатором турніру виступив відділ фізичної культури та спорту, спільно з Федерацією настільного тенісу Дрогобицької громади.

До участі в турнірі долучились близько двох десятків дітей, які є вихованцями відділення настільного тенісу ДЮСШ ім. Боберського (тренер – Петро Ярошко).

Турнір тривав близько двох годин. По завершенні змагань, тенісисти були відзначені грамотами учасників та призерів. Нагороджували юних тенісистів керівниця відділу фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна та голова Федерації настільного тенісу Дрогобицької громади Олег Дацюк.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

У Дрогобичі, на базі відділення настільного тенісу ДЮСШ ім.Боберського тренується понад півсотні юних тенісистів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »