Уряд Московії несподівано заборонив вивезення із країни цукру через загрози внутрішньому ринку

Московія зіткнулася з новою продуктовою кризою. У країні зненацька виник гострий дефіцит цукру. Довелося терміново запроваджувати обмеження на експорт, передає DROBRO.

Про заборону вивезення цукру за кордон 3 травня повідомив уряд терористів. Заборона на експорт цукру в введена на 4 місяці – до 31 серпня 2024 року. Винятки можливі лише для країн ЄАЕС (Вірменії, Білорусі, Казахстану та Киргизії), але із значними обмеженнями за обсягом. Як причину такого кроку уряд вказав “підтримка стабільності внутрішнього продовольчого ринку”. Однак що призвело до виникнення дефіциту цукру, влада мовчить.

Швидше за все, те, що сталося, стало результатом розриву економічних зв’язків між Московією і Заходом та санкцій. Промисловість Московії, втративши доступу до іноземних технологій, швидкими темпами деградує. Ситуацію у своєму блозі прокоментував російський оглядач Анатолій Несміян (Ель Мюрід).

“А з цукром чого? Начебто цукрові заводи не під прицілом дронів. Або якийсь секретний інгредієнт імпортозмістити не вдалося?” – запитав експерт.

Від admin