На Львівщині ще троє дітей знайшли нову сім’ю

На Львівщині двоє дітей, позбавлених батьківського піклування та одна дитина-сирота влаштовані у сімейні форми виховання

Розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації у наявний дитячий будинок сімейного типу у с. Бірки, влаштували на виховання та спільне проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування, передає DroBro.

Діти є неповнолітніми 5 та 12 років, які є між собою рідними братами. Про це повідомили в службі у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

«Відтепер в родині проживатиме 10 дітей. Для повного і гармонійного розвитку дитина має зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння – це визначено Конвенцією про права дитини», – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Крім того, в дитячий будинок сімейного типу, який функціонує в м. Белз, Червоноградського району влаштовано дитину-сироту.

Нагадаємо, всього у Львівській області функціонує 38 дитячих будинків сімейного типу та 80 прийомних сімей.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »