Таку інформацію під час щотижневої оперативної наради 6 листопада озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба

За його словами в останні тижні на Львівщині медики фіксують стрімкий ріст ковідної недуги. Кількість хворих зросла вдвічі. Аналогічна ситуація спостерігається і в Дрогобицькій територіальній громаді, повідомляє DROBRO. Так, за словами Володимира Чуби, за останні сім днів виявлено 12 первинних випадків ковіду. Тоді як позаминулого тижня недужих було – 9.

За минулий тиждень в інфекційний відділ стаціонару Стебницької лікарні було шпиталізовано 6 осіб. Стан пацієнтів середньої важкості. Під кінець тижня і станом на понеділок 6 листопада в стаціонарі перебуває 4 пацієнти, на щастя, ніхто не під’єднаний до апаратів ШВЛ, – прокоментував Володимир Чуба.

Також за словами головного медика Дрогобича – у місті та територіальній громаді фіксують спалах традиційних осінніх вірусних недуг – ГРВІ та грип. Медики закликають не займатися самолікуванням та звертатися за професійною допомогою до лікарів. І головне: при перших ознаках хвороби – ломоті в тілі, підвищеній температурі, болях в горлі обмежити контакти із здоровими людьми та залишатись вдома.

Додамо, за даними досліджень у епідсезоні 2023-2024 циркулюють чотири штами вірусів грипу:

  • вірус грипу A/Victoria/4897/2022(H1N1)pdm09;
  • вірус грипу A/Darwin/9/2021 (H3N2);
  • вірус грипу B/Austria/1359417/2021 (лінія B/Victoria);
  • вірус грипу B/Phuket/3073/2013(лінія B/Yamagata).

Від admin