Таку інформацію під час щотижневої оперативної наради 13 листопада озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба

За його словами – за минулий тиждень у Дрогобицькій територіальній громаді виявлено 10 нових випадків недуги. Із загальної кількості хворих зареєстровано 2 випадки ковіду серед дитячого населення, передає DROBRO.

Загалом, станом на ранок 13 листопада в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької міської лікарні перебуває 5 пацієнтів.

Медики стверджують – стан усіх шпиталізованих середньої важкості.

За словами Володимира Чуби в останні тижні на Львівщині лікарі фіксують стрімкий ріст ковідної недуги. Кількість хворих щотижня зростає практично вдвічі.

Окрім цього, у Дрогобицькій територіальній громаді фіксують зростання кількості хворих на традиційні осінні вірусні недуги – ГРВІ та грип. Медики закликають не займатися самолікуванням та звертатися за професійною допомогою до лікарів. І головне: при перших ознаках хвороби – ломоті в тілі, підвищеній температурі, болях в горлі обмежити контакти із здоровими людьми та залишатись вдома.

Додамо, за даними досліджень у епідсезоні 2023-2024 циркулюють чотири штами вірусів грипу:

  • вірус грипу A/Victoria/4897/2022(H1N1)pdm09;
  • вірус грипу A/Darwin/9/2021 (H3N2);
  • вірус грипу B/Austria/1359417/2021 (лінія B/Victoria);
  • вірус грипу B/Phuket/3073/2013(лінія B/Yamagata).

Від admin