забір піску

Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства працівниками Інспекції спільно з слідчим Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області було виявлено самовільний забір піщано-гравійної сировини з русла річки Бистриця на території села Ступниця, Дрогобицького району, без наявності спеціального дозволу на користування надрами, інформує DroBro, з посиланням на Державну екологічну інспекцію у Львівській області. 

Встановлено, що вищевказаний незаконний забір піщано–гравійної сировини здійснювався громадянами на автомобіль ЗІЛ – 130 з краном-маніпулятором.

Слід зазначити, що самовільний забір корисних копалин без спеціального дозволу на користування надрами є порушенням статей 16, 19 та 65 Кодексу України «Про надра».

Матеріали перевірки в порядку статтей 214, 240 Кримінально-процесуального кодексу України скеровано у Дрогобицький РВП ГУ НП у Львівській області для прийняття рішення в межах компетенції.

Крім цього, державними інспекторами розраховуються збитки за самовільний забір піщано–гравійної сировини відповідно до Методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *