Від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада надала прихисток понад 20 тисячам вимушених переселенців

Людям, в яких війна забрала найдорожче, що було, – рідних людей, домівки та засоби існування.

За весь час управлінням соціального захисту населення було видано 16 745 довідок ВПО. Перебуваючи на обліку, люди могли отримувати передбачені державою виплати, а також – пакунки з гуманітарною допомогою, харчуванням, речами першої необхідності та мати медичну та психологічну підтримку, передає DROBRO.

Станом на сьогоднішній день 7 356 осіб, з числа ВПО, вибули з громади. Хтось з них повернувся до основного місця проживання, де ситуація частково стабілізувалась. Хтось – виїхав за кордон.

Однак 9 389 осіб з діючими довідками ВПО залишаються проживати на базі громади.

Більшість осіб проживають в приватному секторі, а 766 осіб – залишається в центрах поселення на базі закладів комунальної власності.

Переселенці проживають в центрах поселення ВПО, облаштованих в таких комунальних та освітніх закладах Дрогобича: гуртожитки ДДПУ імені І. Франка, Дрогобицький коледж нафти та газу, гімназія №5 імені генерала Кульчицького, гуртожиток Механіко-технологічного коледжу, Нагуєвицька школа-інтернат, Соціальний центр матері та дитини, музичний коледж ім. Барвінського.

У комунальних закладах Стебника центри поселення зберігаються на базі: Стебницького професійного ліцею, гімназії №18, гімназії №11.

Окрім цього близько сотні людей з числа ВПО отримали житло в реконструйованому гуртожитку в Стебнику.

Нагадуємо, що мешканці громади, які надали прихисток вимушено переміщеним особам можуть отримати компенсацію витрат на їх розміщення. Інформація про те, де та як подати заявку – доступна тут.

Від admin