Днями Дрогобицьку громаду спіткала чергова втрата – під час захисту України від ворога загинув мешканець села Болехівці Роман Стасик

Роман Стасик народився 24 жовтня 1981 року. Проживав у селі Болехівці. Закінчив Болехівську неповну середню школу, пізніше Стрийське ПТУ. Працював у КП «Дрогобичводоканал». Був хорошим спеціалістом та сумлінним працівником.

У лютому 2023 року Романа мобілізували в ЗСУ, з кінця квітня він проходив службу під Мар’їнкою, Авдіївкою та Бахмутом, де виконував завдання парамедика, передає DROBRO.

На жаль, під час евакуації пораненого побратима з поля бою під Хромовим, Роман загинув, потрапивши під ворожі мінометні обстріли. Вдома в захисника залишилися батько, мати та брат з сім’єю. В рідному селі Болехівці Романа пам’ятатимуть як чуйного, спокійного, доброго односельчанина, турботливого та люблячого сина.

Сьогодні, 14 червня, конвой з тілом загиблого Героя прибув до рідної Дрогобицької громади. Траурну процесію зустріли на Перехресті Героїв, де відбулась коротка панахида.

Під супроводом священнослужителів, за участі рідних, близьких, бойових побратимів та всіх небайдужих, на Перехресті провели спільну молитву та прощання з Героєм.

Після молитви на Перехресті Героїв, домовину з тілом загиблого повезли до рідного села – Болехівці, де в рідному домі провели парастас.

Більше ФОТО в нашому ТК DroBro24 (Підписуйтесь на наш Телеграм канал і не пропустите нічого цікавого)

Прощання з Героєм розпочали з рідного дому Героя о 14:00 та продовжили чином похорону в храмі Воскресіння Господнього в селі Болехівці.

Поховали загиблого Героя на кладовищі в селі Болехівці.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Від admin