хода

Серед низки заходів, які заплановані на День міста Дрогобича, 21 вересня одним із видовищних та кульмінаційних буде – хода славетних дрогобичан центральними вулицями міста

Захід стартуватиме о 17.00 від торгового центру «Шах», що на вулиці Грушевського в сторону центру. Як розповів заступник керівника управління культури та туризму Олег Яводчак, урочисту колону формуватимуть усі творчі та мистецькі колективи міста, славетні ансамблі «Верховина», «Легенда» та інші, представники музичних і творчих шкіл Дрогобича, військовий оркестр частини А-1108, а також представники військових формувань та частин, які дислокуються у місті Котермака.

Окрім цього до ходи запрошені представники усіх медичних закладів Дрогобича, ліцеї, гімназії та коледжі, представники вищої школи – Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка.

Колоритності ході додадуть і дрогобицькі театрали, які готові долучитися до дійства та пообіцяли вийти в театральних костюмах та образах, – додав Олег Яводчак.

Окрім цього до урочистої ходи запрошені представники усіх спортивних клубів міста, підприємці та усі бажаючі.

Масштабною святковою ходою хочемо продемонструвати, що Дрогобич багатий на талановитих людей, які прославляють наше місто далеко за його теренами. Фініш святкової ходи запланований на Площі Ринок, де урочисто буде оголошено колективи, які долучилися до грандіозного масового дійства з нагоди уродин Дрогобича, – розповів Олег Яводчак.

Додамо, маршрут урочистої ходи попередньо визначений за таких рухом – із вулиці Грушевської куолона крокуватиме в сторону вулиці П.Орлика, відтак до Л.Українки, І. Мазепи, по вулиці Театральній, Завалля та захід від сторони Катедрального собору Пресвятої Трійці на площу Ринок.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Один коментар до “На День Дрогобича вулицями пройде урочиста хода славетних містян”
  1. Не пройде – відбудеться!
    Не містян (нема такого в жодному словникові), а міщан або ж городян!
    За словники, шановні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *