Україна віддала свою ядерну зброю, тому ми просто зобов’язані її захистити, заявив республіканець Ромні

Республіканець Мітт Ромні підкреслив, що свого часу Україна добровільно відмовилася від ядерної зброї, а отже, Захід просто зобов’язаний надати захист, передає DROBRO. Учора, 13 травня, у програмі Inside Utah Politics із Браяном Мак Елхаттеном сенатор Мітт Ромні відповів на питання, пов’язані з допомогою України, інформує телеканал ABC4. Сенатор наголосив, що надання військової допомоги Україні на користь самих США. Такі кроки дозволять стримати прагнення Путіна напасти на інші країни.

Нещодавно в Інституті Маккейна Ромні модерував дискусію з держсекретарем США Блінкеном. Порушувалася тема того, що Європа сама не в змозі допомогти Україні, і якщо Вашингтон не втрутиться, то на Київ чекає поразка по полі бою. Ромні заявив, що він поважає будь-яку точку зору, навіть якщо вона не збігається з ним. Однак йому важко зрозуміти, чому інші члени його партії відмовляються надавати допомогу Україні.

Сенатор нагадав, що у 1990-х роках Київ самостійно відмовився від ядерної зброї, а Вашингтон та союзники України ще тоді дали добро надати усіляку допомогу у разі потреби. США понад 40 років показують усьому світу, що означає боротьба за свободу та демократію. Уникнення цієї позиції — велика помилка.

Ромні також заявив, що Україна воює з великою наддержавою і в цій битві спочатку вважалася аутсайдером, саме тому багато американських політиків ще в 2022 році були налаштовані на те, що Україна впаде у найближчі місяці, проте українці довели протилежне. Все, що зараз хоче Київ від Вашингтона, — це озброєння. На користь Вашингтона, щоб Путіна нарешті зрозумів, що йому не вдасться ось так безкарно вторгатися на територію сусідніх країн.

“Я не можу вам сказати, хто переможе на полі бою в Україні. Але я можу вам сказати, що якби ми відмовилися надавати підтримку нації, яка хоче захистити себе, то жодна нація у світі більше нам не повірила б”, – заявив Ромні.

Після України Путін може вторгнутися до Польщі чи інших країн НАТО, “тому збереження наших власних військ у безпеці є першочерговим завданням”, заявив сенатор.

Від admin